fbpx

Predstavenie spolupráce so spoločnosťou INFINA

Naše predstavy sa stretli a fungovalo to! Takto sa začala naša spolupráca so spoločnosťou INFINA, vďaka ktorej máme teraz vlastný CRM systém na efektívne riadenie všetkých našich zákazníkov, objednávok a dopytov na naše výrobky – pergoly, ploty a nábytok.

Čo je INFINA?

Infina CRM je softvér vytvorený špičkovými predajcami, ktorý umožňuje efektívne riadenie obchodných prípadov a tímovú prácu. Je vhodný pre fotovoltaické spoločnosti, inštalatérov, finančných poradcov, realitných maklérov, obchodníkov a manažérov. Infina CRM ponúka jedinečné a komplexné riešenie, ktoré šetrí čas a peniaze.

INFINA v súčasnosti tvorí základ nášho interného systému a vlastne celého podniku. Získali sme podrobný prehľad o všetkých súčasných a historických zákazníkoch, dopytoch a záväzných objednávkach. Pre našich obchodných zástupcov bol vytvorený skvelý systém, ktorý im umožňuje vidieť online prehľad všetkých nevybavených prípadov a zistiť, v akom štádiu sa práve nachádzajú.

Čo hovorí o spolupráci Martin Musil, hlavná tvár spoločnosti ALUX Group a.s.?

„S Lukášom sme sa stretli na základe jeho požiadavky na jednu z našich bioklimatických pergol. Slovo dalo slovo a dohodli sme sa na spolupráci v rámci ním vytvoreného systému INFINA. Zriadenie a integrácia takého veľkého a dôležitého systému samozrejme nie je hračka, ale blížime sa k samotnému koncu a nepochybujem, že systém posunie celú skupinu ALUX a.s. na vyššiu úroveň!“

Prehrať video

ALUX Novinky

Další zajímavé články
20221115022936252
Novinky

Predĺženie sezóny až o 3 mesiace! Vďaka zaskleniu pergoly a terasy systémom ALUX

Zasklievanie pergol a terás je revolučný trend, ktorý mení vonkajšie priestory na útulné a estetické oázy. V tomto článku vám predstavíme rôzne možnosti zasklenia, od bezrámového až po rámové, a poskytneme informácie o cenách, výhodách a praktickom využití. Preskúmame, ako môže zasklenie pergoly a terasy zvýšiť hodnotu vášho domu, poskytnúť ochranu pred poveternostnými vplyvmi a vytvoriť pohodlný priestor na relaxáciu a zábavu.

ČÍTAŤ ČLÁNOK
Strada Carbo 284 183 6 960 x 2 300 01
Tipy a triky

Kotvená alebo samonosná pergola?

Pergoly sú obľúbeným a praktickým riešením pre záhrady a vonkajšie priestory. Pri výbere správnej pergoly je dôležité rozlišovať medzi dvoma možnosťami konštrukcie – kotvenou a samonosnou. Každá z nich so sebou nesie určité výhody a nevýhody.

ČÍTAŤ ČLÁNOK