fbpx

Fotovoltaické pergoly

Novinka na trhu s pergolami

Fotovoltaické pergoly - krása, ktorá zarába

Fotovoltaické alebo solárne pergoly môžu poskytovať nielen úkryt pred priamym slnkom, ale môžu sa využívať aj na výrobu energie. Fotovoltaické panely môžu dodávať elektrickú energiu tepelnému čerpadlu alebo klimatizačnej jednotke v bazéne. V našej ponuke nájdete rôzne typy a veľkosti. Teplo a elektrinu možno vyrábať priamo zo slnka.

Potrebujete načerpať viac inšpirácie? Pozrite sa na nášho on-line sprievodca!

Prioritou je rýchlosť

Ponuky, orientácia a 3D vizualizácia

KONTAKTUJTE NÁS SO SVOJÍM DOTAZOM. NEZÁVÄZNÁ PONUKA, ORIENTÁCIA A 3D VIZUALIZÁCIA SÚ BEZPLATNÉ!

Radi vám vypracujeme kompletnú cenovú ponuku na vašu vysnívanú pergolu. Ponuka obsahuje všetky údaje o výrobku, celkové náklady a cenu inštalácie. Ak sme si stavbu prezreli a dohodli podmienky na mieste, tieto údaje sú pre nás záväzné a cenu ďalej nezvyšujeme.

Po technickej prehliadke môžeme vytvoriť aj 3D vizualizáciu, v ktorej sa snažíme čo najvernejšie zobraziť všetky prvky dodávky vrátane farebného prevedenia. Za túto prácu si v rámci objednávky neúčtujeme žiadne poplatky.         

Kontaktujte nás so svojou požiadavkou. Ponuku vám zašleme do jedného pracovného dňa.

ALUX Hliníkové pergoly - 3D vizualizace 2

Pergoly ALUX

Často kladené otázky

Termíny sa líšia podľa typu pergoly a dátumu objednávky. Pri štandardných farbách je dodacia lehota 4-7 týždňov.

V našej ponuke nájdete len hliníkové pergoly. Drevené pergoly nedodávame, pretože nemôžeme zaručiť vlastnosti dreva (povrchovú úpravu, farbu alebo odolnosť voči plesniam a škodcom).

Výhodou hliníkových pergol je jednoznačne ich odolnosť, jednoduchá údržba a nadčasový dizajn.

Pri realizácii vystavujeme zálohovú faktúru vo výške 50 % na základe objednávky, po ktorej zašleme potvrdenie o platbe na náš účet a zadáme pergolu do výroby. Po dokončení montáže a odovzdaní pergoly do užívania vystavíme odovzdávací protokol a záručný list s 5-ročnou zárukou. Po odovzdaní pergoly vystavíme faktúru na zvyšných 50 % sumy bankovým prevodom so 7-dňovou splatnosťou. Nikdy nepožadujeme hotovosť pred inštaláciou ani po nej.

Vzhľadom na zložitosť montáže dodávame pergoly len na kľúč s našou montážou a 5-ročnou zárukou.

Za meranie si nič neúčtujeme, ide o zákazkovú výrobu a presné meranie musíme vždy vykonať sami. Odporúčame vám, aby ste nám najprv e-mailom zaslali približné rozmery a preferovaný typ pergoly, aby sme mohli vypracovať predbežnú cenovú ponuku. Na základe zamerania môžeme pripraviť 3D vizualizáciu, ktorá je bezplatnou súčasťou objednávky.

Toľko pergol, koľko ponúkame, je vystavených v našom showroome v Pohořeliciach, kde vám ich radi ukážeme. Odpovieme vám na vaše otázky a poradíme vám.

Samozrejmosťou je množstvo vystavených doplnkov, ako napríklad posuvné bezrámové zasklenie, screenové rolety, žalúzie, markízy atď.

Väčšinu príslušenstva je možné zakúpiť kedykoľvek po montáži pergoly. Vždy je však lepšie konzultovať naše požiadavky vopred, aby ste pri montáži pergoly, napr. vyviesť káble pre prípadné pripojenie motorov roletových systémov alebo inak pripraviť inštaláciu príslušenstva.

Pergoly ALUX

Rychlý kontakt

Nenašli ste na webe to, čo ste hľadali? Máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle alebo vyplnením kontaktného formulára.