fbpx

Objednávka pergoly

CHCETE NÁS POŽIADAŤ O PERGOLU? ŽIADNY PROBLÉM! RADI VÁM S TÝM ČO NAJSKÔR POMÔŽEME. UROBIŤ PRVÝ KROK.

Ako postupovať, aby ste sa mohli čo najskôr začať tešiť zo svojej vysnívanej pergoly? Na výber máte niekoľko možností. Kontaktujte nás e-mailom, zavolajte alebo sa zastavte osobne. Vyberte si cestu k vašej novej pergole, ktorá vám najviac vyhovuje.

MÔŽETE POSLAŤ SVOJ DOTAZ NA TÚTO E-MAILOVÚ ADRESU: info@aluxpergoly.sk

Vo väčšine prípadov nám zákazníci pošlú e-mail s opisom svojej predstavy o pergole a niekoľko fotografií miesta, kde chcú pergolu postaviť. Na našej webovej stránke si môžu zhruba vybrať typ pergoly a pozrieť si naše predchádzajúce projekty pre inšpiráciu. Pri každej pergole je uvedený aj cenník alebo aspoň cena za referenčné rozmery, aby mal každý zákazník približnú predstavu o tom, koľko pergola stojí.

Na základe takéhoto dopytu pripravíme cenovú ponuku. Ak je zákazník spokojný s cenou a podmienkami, zorganizujeme bezplatnú a nezáväznú orientačnú prehliadku. Na mieste sa uskutoční konzultácia s technikom.

MÔŽETE NÁS KONTAKTOVAŤ AJ TELEFONICKY:
+421 907 987 290

Celý proces sa dá urýchliť. Vynechajte písanie e-mailu a kontaktujte nás telefonicky. Pošleme k vám technika na presné meranie aj bez vopred vypracovanej cenovej ponuky.

VAŠE OTÁZKY MÔŽEME VYRIEŠIŤ OSOBNE V NAŠOM SHOWROOME

Samozrejme, môžete sa o tom presvedčiť aj sami. Navštívte náš showroom v Pohořeliciach a vyberte si svoju vysnívanú pergolu osobne. Radi sa vám budeme venovať a vysvetlíme vám všetky podrobnosti.

Ku každej ponuke vám po meraní radi bezplatne pripravíme 3D vizualizáciu!