fbpx

Ako si užiť slnečné dni a lúče s pergolou ALUX?

Užite si letné, slnečné a krásne dni pod holým nebom s našou bioklimatickou pergolou ALUX!

Vďaka diaľkovému ovládaniu si môžete nastaviť sklon lamiel strešnej rolety podľa svojich predstáv. Otváraním a zatváraním lamiel môžete regulovať mikroklímu pod pergolou. Lamely môžu zostať otvorené, polootvorené alebo úplne zatvorené.

Výhodou hliníkovej pergoly je jej moderný a bezúdržbový materiál, ako aj dlhá životnosť. Našou prioritou ako výrobcu je ponúknuť zákazníkovi lepšiu cenu a zároveň zabezpečiť kompletnú realizáciu montáže pergoly.

Pergolu môžete doplniť ďalšími doplnkami, napríklad počas chladnejších večerov môžete použiť rámové alebo bezrámové zasklenie, ktoré predĺži zážitok z posedenia pod pergolou s priateľmi. Na druhej strane, v najteplejších častiach dňa je v našej ponuke screenová roleta, ktorá zabraňuje prenikaniu slnka pod pergolu a slúži aj ako ochrana proti hmyzu, ak je roleta po celom obvode pergoly.

Ak chcete rozšíriť svoj obytný priestor, môžeme pergolu pripevniť (ukotviť) k domu. Ďalšou možnosťou je samonosná konštrukcia pergoly. Ovládacie mechanizmy zaručujú maximálny komfort a minimálny rozruch. Či už v kresle alebo na ležadle, vychutnajte si príjemný oddych pod našou pergolou.

Váš tím ALUX

ALUX Novinky

Další zajímavé články
20221115022936252
Novinky

Predĺženie sezóny až o 3 mesiace! Vďaka zaskleniu pergoly a terasy systémom ALUX

Zasklievanie pergol a terás je revolučný trend, ktorý mení vonkajšie priestory na útulné a estetické oázy. V tomto článku vám predstavíme rôzne možnosti zasklenia, od bezrámového až po rámové, a poskytneme informácie o cenách, výhodách a praktickom využití. Preskúmame, ako môže zasklenie pergoly a terasy zvýšiť hodnotu vášho domu, poskytnúť ochranu pred poveternostnými vplyvmi a vytvoriť pohodlný priestor na relaxáciu a zábavu.

ČÍTAŤ ČLÁNOK
Strada Carbo 284 183 6 960 x 2 300 01
Tipy a triky

Kotvená alebo samonosná pergola?

Pergoly sú obľúbeným a praktickým riešením pre záhrady a vonkajšie priestory. Pri výbere správnej pergoly je dôležité rozlišovať medzi dvoma možnosťami konštrukcie – kotvenou a samonosnou. Každá z nich so sebou nesie určité výhody a nevýhody.

ČÍTAŤ ČLÁNOK